Kontakt ze sklepem

Tel: +48 730 850 555

E-mail: sklep@zbrojownia.eu

Glock 19 Gen 3

Producent Glock producent Glock

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

2 500,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kaliber9x19mm
Magazynek15-to nabojowy
Waga595 g
Przyrządy celowniczeStandard

Więcej informacji

Pistolet Glock, najczęściej wybierana broń na świecie! Glock, został opracowany na potrzeby armii austriackiej w latach 80 ubiegłego wieku, przez firmę GLOCK GmbH. Na bazie tego pistoletu powstało wiele wersji Glocka, różniących się głównie kalibrem, przeznaczeniem, amunicją oraz masą broni. Od samego początku produkcji, Glock stał się hitem na całym świecie. Cechy tego pistoletu, takie jak niezawodność, lekkość, system zabezpieczeń magazynku, sprawiły że jest to najczęściej używana broń przez funkcjonariuszy policji na całym świecie. Prosty sposób użytkowania, oraz niebywała wytrzymałość sprawiają, że Glock jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów broni.

Potrójny system zabezpieczeń: zewnętrzny spustowy, oraz dwa wewnętrzne igliczne, które są kolejno zdejmowane w trakcie naciskania na język spustowy, sprawiają że pistolet Glock, jest niezwykle bezpieczną bronią. System ten uniemożliwia oddanie przypadkowanego strzału, nawet przy ekstremalnym użytkowaniu broni.

Szkielet pistoletu Glock, został skonstruowany z tworzywa sztucznego, co w początkowych latach produkcji, było rozwiązaniem niezwykle rzadkim. Działanie broni odbywa się na zasadzie krótkiego odrzutu lufy, strzelanie następuje z zamka zamkniętego. W produkcji Glocka, używana jest lufa poligonalna, która zapewnia lepszą precyzję strzału, co w połączeniu z dobrze dopracowanymi przyrządami celowniczymi, czyni tą broń niezwykle skuteczną.