Kontakt ze sklepem

Tel: +48 730 850 555

E-mail: sklep@zbrojownia.eu

Walther P99

Walther P99 Zobacz większe

Producent Fabryka Broni Radom producent Fabryka Broni Radom

Nowy

Pistolet Walther P99, został skonstruowany, oraz wyprodukowany w Niemczech przez firmę Walther. Pierwsza produkcja broni ruszyła w 1996 roku. Walther P99 znajduje się na wyposażeniu Polskiej policji. Licencje na produkcje P99 posiada Polska fabryka Broni „Łucznik” z Radomia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 400,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kaliber9x19mm
Magazynek15-to nabojowy
Waga698 g
Przyrządy celowniczeStandard

Więcej informacji

P99, jest bronią samopowtarzalną, kalibru 9mm. Broń zasilana jest nabojami 9x19m Parabellum, posiada dwurzędowy magazynek o pojemności 16 naboi. Działanie Walthera polega na zasadzie krótkiego odrzutu lufy, zamek ryglowany przez przekoszenie lufy w płaszczyźnie pionowej w systemie Browning-Petter. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniego naboju zamek zatrzymuje się w tylnym położeniu. Pistolet posiada mechanizm spustowy z samo napinaniem typu Double Action. Walther nie posiada zewnętrznych bezpieczników, broń posiada bezpiecznik spustowy, oraz podwójny igliczny. Pistolet posiada stałe przyrządy celownicze, składające się z muszki i szczerbinki które ustawione są na 25 metrów. P99 posiada kontrastowe znaki celownicze, które ułatwiają strzelanie w warunkach słabej widoczności.

Szkielet oraz rękojeść Walthera P99 wykonany został z tworzywa sztucznego. Elastyczna wkładka znajdująca się z tyłu rękojeści znacznie zmniejsza odczuwalny odrzut broni. Wkładka rękojeści jest wymienna, co pozwala dopasować rękojeść do potrzeb użytkownika broni. Przyrządy celownicze zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Sposób wykonania broni, technologia oraz konstrukcja sprawiają, że Walther P99, to pistolet nowoczesny, łatwy w obsłudze, oraz ergonomiczny.